Objevte Britax Römer

Objevte Britax Römer

Ochrana dětí na cestách od roku 1966

Ochrana dětí na cestách od roku 1966

Ve společnosti Britax Römer ručíme za to, že děti i rodiče jsou na cestách v bezpečí. Společnost se plně věnuje tomuto úkolu již od doby, kdy jsme začali vyrábět bezpečnostní zařízení a doplňky na počátku 30. let 20. století. Od chvíle, kdy jsme v roce 1966 vyvinuli první dětskou autosedačku Britax Römer, je bezpečnost dětí naší nejvyšší prioritou. Už více než 50 let nešetříme prostředky ani silami, abychom pro děti zajistili ještě větší bezpečí. V současné době společnost Britax Römer vyvíjí a vyrábí dětské autosedačky, kočárky a cyklosedačky. 90 % našeho sortimentu je „vyrobeno v Německu“ nebo „vyrobeno ve Velké Británii“.

Vyrobeno v Evropě

Vyrobeno v Evropě

Naše silná německá a britská tradice dokazuje, že Britax se skutečně soustředí na výrobu v Evropě. V roce 2016 jsme přestěhovali vedení společnosti do nově postavené budovy v německém Leipheimu. Toto nové zázemí nám umožňuje vyrábět 90 % našich autosedaček a všechny cyklosedačky v Německu nebo ve Velké Británii.

Pečlivě vyrobeno

Pečlivě vyrobeno

Naší filozofií je poskytovat zákazníkům nejvyšší kvalitu výrobků, která převyšuje zákonné standardy v oblasti ryzosti a čistoty. Od přísných nezávislých zkoušek v několika fázích výroby až po minimální požadavky převyšující zákonná nařízení a přísné standardy kvality pro každého z našich partnerů. Snahy, které jsme za poslední léta vložili do této oblasti, se prokázaly během spotřebitelských testů, jako je např. Stiftung Warentest v Německu, kde pravidelně dosahujeme nejlepších výsledků v kategorii obsahu chemických látek.

Testováno dle nejvyšších standardů

Ve společnosti Britax Römer je dodržování nejvyšších bezpečnostních standardů naší přední prioritou. Právě proto jsme průkopníky interních dynamických testů a v Evropě provozujeme dvě zařízení světové třídy pro dětské autosedačky. V roce 2017 jsme zahájili jedny z nejmodernějších a technicky nejpokročilejších nárazových zkoušek pro dětské autosedačky na světě.

Testováno dle nejvyšších standardů