Objevte Britax Römer

Objevte Britax Römer

Ochrana dětí na cestách od roku 1966

Ochrana dětí na cestách od roku 1966

Ve společnosti Britax Römer ručíme za to, že děti i rodiče jsou na cestách v bezpečí. Společnost se plně věnuje tomuto úkolu již od doby, kdy jsme začali vyrábět bezpečnostní zařízení a doplňky na počátku 30. let 20. století. Od chvíle, kdy jsme v roce 1966 vyvinuli první dětskou autosedačku Britax Römer, je bezpečnost dětí naší nejvyšší prioritou. Už více než 50 let nešetříme prostředky ani silami, abychom pro děti zajistili ještě větší bezpečí. V současné době společnost Britax Römer vyvíjí a vyrábí dětské autosedačky a kočárky, 70 % našeho sortimentu je „vyrobeno v Německu“.

Vyrobeno v Evropě

Vyrobeno v Evropě

Naše silná německá a britská tradice dokazuje, že Britax Römer se skutečně soustředí na výrobu v Evropě. V roce 2016 jsme přestěhovali vedení společnosti do nově postavené budovy v německém Leipheimu. Toto nové zázemí nám umožňuje vyrábět 70 % našich autosedaček v Německu.

Vyrobeno s láskou

Vyrobeno s láskou

Od prvního nápadu až po hotový výsledek - naše produkty jsou vyrobeny s láskou. Jsme také rodiče a jsme tu pro vás na každém kroku, během všech vašich prvních let. Proto do vývoje našich autosedaček a kočárků vkládáme srdce a dbáme na to, aby každý výrobek dodržoval nejvyšší kvalitu a nejvyšší bezpečnostní standardy. Milujeme to, co děláme, a chceme se o tuto lásku podělit.

Testováno dle nejvyšších standardů

Ve společnosti Britax Römer je dodržování nejvyšších bezpečnostních standardů naší přední prioritou. Právě proto jsme průkopníky interních dynamických testů a v Evropě provozujeme dvě zařízení světové třídy pro dětské autosedačky. V roce 2017 jsme zahájili jedny z nejmodernějších a technicky nejpokročilejších nárazových zkoušek pro dětské autosedačky na světě.

Testováno dle nejvyšších standardů