Ne docela. Jsme však odhodláni pokračovat v cestě k udržitelné bezpečnosti.

Naším posláním je chránit sny Protecting Dreams. Tak jako nám záleží na dětech a na jejich globální bezpečnosti, záleží nám i na světě, ve kterém vyrůstají. 

Níže se dozvíte více o vývoji našich nových výrobků a prvních krocích, které podnikáme na naší cestě k udržitelné budoucnosti.

GREEN SENSE by Britax Römer

Inovativní řada autosedaček a kočárků dává plastovému odpadu nový život: 

Při výrobě textilních potahů GREEN SENSE jsme použili pouze 100% recyklovaný polyester. Až 138 plastových PET lahví na jeden výrobek* je přeměněno na měkkou přízi, ze které se následně tkají prémiové tkaninové potahy. 

Síťovina s kosočtvercovým vzorem, která je rovněž 100% recyklovaná a složitě lemovaná rovnými vzorovanými stehy, byla záměrně integrovaná do designu potahů, aby napomáhala cirkulaci vzduchu a udržovala vaše děti během cestování v mimořádném pohodlí. 

Udržitelná móda

Nové potahy GREEN SENSE by Britax Römer jsou dodávány ve dvou provedeních: Atlantic Green – sytá, sofistikovaná modrozelená barva a Fossil Grey – elegantní tmavý uhelný odstín.  

Objevte naše nejprodávanější autosedačky a cestovní systémy, které jsou nyní dostupné v udržitelných trendy modelech GREEN SENSE . 

Toto je jen začátek. 

Neustále pracujeme na množství projektů, abychom vám přinesli trvale udržitelnost a bezpečí, přičemž máme vždy na paměti naše poslání a účel značky Protecting Dreams pro současné i pro budoucí generace. Zůstaňte s námi. 

* Při výrobě látky na autosedačku SMILE III je použito 138 plastových lahví o objemu 0,5 litru.