UDRŽITELNOST

CHRÁNÍME JEJICH BUDOUCNOST

Chráníme to nejdůležitější: Naším posláním je poskytovat bezpečná, pohodlná, udržitelná a snadno použitelná řešení pro mobilitu dětí.

Od vývoje první dětské autosedačky společnosti Britax Römer v roce 1966 jsme na cestách ochránili milióny dětí.

Stejně jako nám záleží na dětech a jejich bezpečnosti po celém světě, velice nám záleží i na světě, ve kterém vyrůstají.

Přečtěte si více o prvních krocích, které realizujeme na naší cestě k udržitelnější budoucnosti.

To je teprve začátek

Neustále pracujeme na dalších projektech

GREEN SENSE by Britax Römer

Potahy jsou vyrobeny ze 100% recyklovaných PET lahví. Na měkkou přízi jednoho výrobku je použito až 138 PET lahví. Z té se následně tkají prémiové textilní potahy vyrobené ze 100% recyklovaného polyesteru.

Nová řada udržitelně vyráběných autosedaček a kočárků

Prodyšná síťovina, která je rovněž 100% recyklovaná a elegantně lemovaná rovnými vzorovanými švy, byla záměrně integrovaná do designu potahů, aby napomáhala cirkulaci vzduchu a udržovala vaše děti během cestování v mimořádném pohodlí.

PROJEKT PITNÁ VODA

Ve spolupráci se společností MyClimate podporuje společnost Britax projekt čisté pitné vody pro školy a domácnosti v Ugandě, který byl certifikován podle Zlatého Standardu.

Hlavním cílem programu je rozšířit systém čištění vody do domácností s nízkými příjmy a do institucí, jako jsou školy – v Ugandě počínaje.


Uhlíkové financování je využíváno k tomu, aby měly domácnosti přístup k technologiím na čitění vody, čímž se zlepší životní podmínky a zdravotní stav tisíců lidí.

MADE IN GERMANY

„Made in Germany“ pro nás má vysokou prioritu. V Německu nevzniká jen nápad nebo design autosedačky, ale vyrábí se zde i většina našich autosedaček.