Vyrobeno v Německu

Vyrobeno v Německu

Vyrobeno pro naše děti, vyrobeno pro vaše děti!

Od vývoje první dětské autosedačky Britax Römer před více než 50 lety pracuje každý den více než 500 zaměstnanců na tom, aby každý nový produkt byl ještě bezpečnější. Víme, jak důležité je chránit vaše děti, protože my jsme také rodiči.

„Vyrobeno v Německu“ je pro nás velkou prioritou. V Německu nevzniká jen nápad nebo návrh designu, většina našich autosedaček se zde také vyrábí. „Vyrobeno v Německu“ – od prvotního nápadu až po konečný produkt.

Od prvotního nápadu k bezpečné dětské autosedačce

Vývoj nového modelu dětské autosedačky značky Britax Römer trvá dva až tři roky. Všechny zúčastněné divize, od prvotní myšlenky až po testování a výrobu, jsou sdruženy pod jednou střechou. Díky tomu mohou všechny týmy spolupracovat, abychom dosáhli našeho společného cíle, vyrábět ty nejbezpečnější autosedačky.

Vyrobeno s vizí

Vyrobeno s vizí

Na počátku je prvotní nápad v kombinaci s německým inženýrstvím. Vývoj produktů je nepřetržitý proces zahrnující tým produktových manažerů, designerů a inženýrů. Naše interní designerské, testovací a simulační týmy při vytváření prvních CAD modelů úzce spolupracují. Tým zhodnotí navržené modely, následně jsou provedeny nárazové zkoušky, model je vylepšen a proces začíná znovu od začátku, dokud příslušná dětská autosedačka nesplňuje všechny požadavky.

Vyrobeno s péčí

Vyrobeno s péčí

Podle tohoto principu vytváříme a navrhujeme produkty, které jsou stylové a odráží současné trendy a barvy. Bezpečnost a design jdou pro nás ruku v ruce. Proto věnujeme velkou pozornost tomu, abychom zajistili, že použité materiály obsahují co nejméně škodlivých látek a jsou nejvyšší kvality. Abychom toto mohli zaručit, přemístili jsme kompletní výrobu našich potahů do Evropy.
Výsledkem je produkt, který nejen garantuje bezpečnost, ale je také ergonomický a dobře navržený.

Vyrobeno k ochraně

Vyrobeno k ochraně

Během procesu vývoje se dětská sedačka opakovaně podrobuje různým zkouškám. Kromě průběžných nárazových zkoušek na jednom z našich čtyř testovacích zařízení v Evropě je autosedačka také testována virtuálně. Využíváme počítačem podporované inženýrství (CAE) pro simulaci podrobných virtuálních nárazových simulací. To nám dává podrobnou představu o následcích nehody.
Ale ani když autosedačka dospěje do sériové výroby, testování nekončí. V pravidelných intervalech testujeme sedačky z výroby na našich nárazových testovacích zařízeních a testujeme také pásy a další bezpečnostní komponenty.

Vyrobeno s odborností

Vyrobeno s odborností

Výroba autosedaček je prováděná manuálně. Tímto způsobem můžeme zajistit, že každý šroub perfektně sedí a výsledkem je bezpečný výrobek. Zkušenost hraje u společnosti Britax Römer důležitou roli – někteří z našich výrobních pracovníků jsou součástí týmu již 35 let.
Ve spolupráci s našimi dodavateli zajišťujeme co nejkratší dopravní vzdálenosti. Tím se vytváří synergie a zlepšuje se spolupráce při vývoji produktu. V neposlední řadě dáváme dobrý příklad udržitelnosti a lepší bilance CO2 díky krátkým dopravním vzdálenostem a menší spotřebě obalových materiálů.

Všechny naše autosedačky jsou konstruovány, navrženy a testovány v Německu. Přibližně 70% našich autosedaček je vyrobeno v Německu.