1 ZÁKLADNA. 2 SEDAČKY. 4 ROKY BEZPEČNOSTI.

Čekáte miminko a hledáte nejlepší novorozeneckou autosedačku, která dítěti po úpravě vydrží až do 4 let?

Vaše dítě vyrostlo z novorozeneckého vajíčka a hledáte tu nejleší pokračující autosedačku?

Hledáte nejlepší volbu pro bezpečí vašich dětí a klid vaší duše?


NOVÝ modulární systém iSense.

Zjisti více

Nejchytřejší volba

výhodná kombinace – jedna základna FLEX BASE iSENSE a dvě autosedačky BABY SAFE iSENSE a DUALFIX iSENSE ochrání vaše drobečky od narození do 4 let.

…s naší novou technologií inteligentního osvětlení.

... od přední světové značky a v osvědčené kvalitě – Vyrobeno v Německu s nesčetnými cenami a více než 50 lety zkušeností s ochranou dětí na cestách.

Zjisti více

Jaké produkty jsou součástí modulárního systému iSENSE?

Navrženo pro vás, s vámi.


Modulární systém iSENSE splňuje nejnovější normu iSIZE. Byl navržen na základě rozsáhlého výzkumu, který nám ukázal, co rodiče od produktu chtějí a potřebují.

Nejdůležitější vlastnosti:

Technologie chytrého osvětlení*

Vnitřní světla v sedačce vašemu dítěti umožní vidět a vám dodají klid, že na své dítko na cestách uvidíte. Bezpečnostní a instalační světla vám posvítí, když BABY-SAFE iSENSE používáte ve tmě.

*(není součástí BABY SAFE 3 i-SIZE)

Otočná základna pro snadné vkládání dítěte

Díky rotační funkci si základnu otočíte ke dveřím auta. To vám usnadní připoutání a vyjmutí dítěte ze sedačky.

Nastavitelný sklon sezení

FLEX BASE iSENSE přichází s možností nastavení úhlu sklonu sedáku. Díky tomu bude sedačka vždy v nejbezpečnější a nejpohodlnější poloze.

Zjisti více

Jaká modulární kombinace je pro vás ta pravá?

SET SMILE III COMFORT PLUS iSENSEKočárek SMILE III v kombinaci se základnou FLEX BASE iSENSE a autosedačkou BABY-SAFE iSENSE je perfektní výchozí sestavou poskytující vše, co pro své miminko potřebujete. Když vaše dítě vyroste a je připraveno na větší sedačku, můžete jednoduše dokoupit pokračující autosedačku DUALFIX iSENSE a nacvaknou ji na stejnou základnu FLEX BASE iSENSE.

PODÍVEJ SE NA SESTAVY

Set FLEX BASE iSENSE a BABY-SAFE iSENSEZákladna FLEX BASE iSENSE a autosedačka BABY-SAFE iSENSE nabízí vše, co potřebujete, aby bylo vaše dítě na silnici v bezpečí. BABY-SAFE iSENSE můžete jednoduše nacvaknout na váš stávající kočárek. Potřebujete pouze správné adaptéry pro danou značku kočárku. Když vaše dítě vyroste a je připraveno na větší sedačku, stačí jen dokoupit pokračující autosedačku DUALFIX iSENSE a nacvaknout ji na stejnou základnu FLEX BASE iSENSE.

PODÍVEJ SE NA SESTAVY

Set DUALFIX iSENSE se základnou FLEX BASE iSENSEDUALFIX iSENSE se základnou FLEX BASE iSENSE je ideální kombinací pro vaše rostoucí dítě. Má spoustu skvělých funkcí stejně jako oceňovaný model DUALFIX i-SIZE. Navíc se pyšní zbrusu novým vnitřním osvětlením interiéru.

PODÍVEJ SE NA SESTAVY

Sledujte a dozvídejte se vše, co potřebujete vědět o naší zcela nové technologii chytrého osvětlení.

Zjisti více

Navrženo tak, abyste vy i vaše dítě byli vždy v pohodě a bezpečí

Vyzkoušejte a kupte nový modulární systém iSENSE ve svém nejbližším obchodě

NAJÍT PRODEJCE