TESTY A OCENĚNÍ


Naše výrobky pro bezpečnost dětí si rodiče oblíbili a od roku 1966 získaly více než 2 075 ocenění v oblasti bezpečnosti, designu a ochrany spotřebitele. Od spotřebitelských organizací a prvotřídních médií až po přední designérské skupiny a hromadná ocenění - výrobky Britax Römer jsou neustále oceňovány pro svou vynikající kvalitu, pohodlí a bezpečnost. Jsme hrdí na to, že můžeme každý den chránit miliony dětí na silnicích pomocí výrobků, které jsou z mnoha důvodů oblíbené.

MILOVÁNO pro bezpečnost

Udržování nejvyššího možného bezpečnostního standardu je v DNA společnosti Britax. Proto jsme se stali průkopníky vlastního dynamického testování a provozujeme tři prvotřídní zařízení pro crash testy autosedaček na třech kontinentech. Po celém světě jsme oblíbení pro bezpečnost našich výrobků a pro ochranu toho, co je nejdůležitější. Naše silné dědictví jako dodavatele pro automobilový průmysl vedlo k našim vynikajícím technickým kvalitám. Autosedačky Britax procházejí jedněmi z nejpřísnějších externích a interních testů v oboru.

MILOVÁNO pro design

Společnost Britax byla opakovaně oceněna za krásný vzhled svých výrobků prestižními cenami za design, jako jsou Red Dot Design Award a IF Design Award. Naše výrobky jsou známé kombinací formy a funkce, jejímž výsledkem jsou jednoduché, elegantní skořepiny a krásné látky, barvy a styly. Britax také navrhuje a vyrábí autosedačky pro přední automobilové značky, jako jsou Audi, Mercedes, Porsche, Volvo a Volkswagen.

MILOVÁNO pro šetrnost

Naší filozofií je poskytovat našim zákazníkům výrobky nejvyšší kvality, které jdou nad rámec zákonných norem pro čistotu a nezávadnost. Od přísného nezávislého testování v několika fázích výrobního procesu až po standardy kontroly kvality, které stanovujeme pro každého partnera, s nímž spolupracujeme. Chemické a mechanické testování součástí a tkanin společnosti Britax zahrnuje zákonné směrnice a naše vlastní, často přísnější normy, které musí kvalita našich výrobků dodržovat. Dobrovolně se zavazujeme překračovat legislativní požadavky na chemické látky, jako jsou ftaláty, polycyklické aromatické uhlovodíky, formaldehyd a fenolové sloučeniny v našich autosedačkách a kočárcích.

NAŠE OCENĚNÉ VÝROBKY

KIDFIX i-SIZE

ZOBRAZIT PODROBNOSTI

DUALFIX M PLUS

ZOBRAZIT PODROBNOSTI