STRIDER M

Mobilita snadno a rychle

Flexibilní cestovní systém 3 v 1 STRIDER M se skládá z hluboké korby, sedačky a dětské autosedačky se základnou ISOFIX, a nabízí tak vám i vašemu dítěti pohodlí a ochranu na cestách – ať už vás vaše dobrodružství zavedou kamkoli.

STRIDER M Kočárek
STRIDER M Přenosná taška na dítě
PRIMO
PRIMO Base
BABY-SAFE 3 i-SIZE
FLEX BASE iSENSE

Který je pro vás nejlepší?


Atraktivní sady

Ušetřete a buďte připraveni na jakoukoli cestu.  

Najděte si perfektní sadu

Jednoduše. Kdekoli.

STRIDER M je díky nízké hmotnosti a kompaktním rozměrům vaším flexibilním společníkem pro jakékoli dobrodružství. Během několika vteřin můžete měnit mezi hlubokou korbou, dětskou autosedačkou a sedačkou ke kočárku a dopřát vašemu dítěti pohodlí na cestách v jakékoli situaci.

Pohodlí a ochrana na cestách

Lehká dětská autosedačka PRIMO zajišťuje vynikající pohodlí a ochranu při každé jízdě autem. Má měkce vypolstrovaný podhlavník a polštářek, které umožňují pohodlnou a přirozenou polohu při spaní po cestě. Svůj cestovní systém můžete ještě vylepšit, když si pořídíte naši prémiovou dětskou autosedačku BABY-SAFE 3 i_SIZE, která nabízí maximální pohodlí díky patentované technologii polohy vleže.

Click and go!

Až vystoupíte z auta můžete navíc dětskou autosedačku jednoduše vyndat z auta a nasadit ji přímo na kočárek SMILE III pomocí jednoduchého nacvaknutí.